• :-)
  • Znasz cytat?
  • image
  • :)
  • :-)
  • dni_otwarte
  • www.ezn2d.c0.pl
  • :-)
  • image
przedklasyfikacyjne spotkania z rodzicami. konsultacje
wtorek, 17 maja 2016 16:19

 

W dniu 19 maja 2016 r. odbędą się przedklasyfikacyjne spotkania z rodzicami wg poniższego harmonogramu:

  • godzina 17.00 – 17.45 – spotkanie z wychowawcami w następujących salach:
  •  

    klasa

    1A

    1B

    1C

    1D

    1E

    1F

    1G

    godzina

    30

    105

    201

    106

    104

    34

    203

    klasa

    2A

    2C

    2D

    2E

    2F

    2G

    2H

    godzina

    308

    200

    31

    202

    100

    33

    102

    klasa

    3A

    3C

    3D

    3E

    3F

    3G

    godzina

    29

    101

    32

    205

    204

    103

  • HARMONOGRAM INDYWIDUALNYCH KONSULTACJI

    Z RODZICAMI UCZNIÓW

    19 maja 2016 r.

    Godz. 17.45-18.45

     

    PRZEDMIOT

    SALA

    ZESPÓŁ NAUCZYCIELI

    JĘZYK POLSKI

    102/106

    L. BOROWSKA  

    D. MICHALSKA

         J. ILNICKA           

    E. POŹNIAK

    A. DOBRZAŃSKA

    JĘZYK ANGIELSKI

    33/34

    I. RAJCZAKOWSKA - MAŁOZIĘĆ,

     D. CISZEK,

    A. KOZICZAK,

    A. URNIAŻ

    D. WIŚNIEWSKA,

    J.SEKUŁA

    M. ROSA

    JĘZYK NIEMIECKI

    29/30

    B. KONIUSZEWSKA,

    M. STAŃCZYK,

    K. KUŚ – CHATYS,
    A. BILEWICZ

    MATEMATYKA

    204/203/202

    D. GUT

    J. ŁUC

    S. STAŃKO

    M. TARNOWSKA

    J.SIKORA

    A.  WOLSKI

    FIZYKA

    201

    E. GAŁUSZKA

    M. MAKAREWICZ

    K. DOBOSZ

    CHEMIA , BIOLOGIA

    200

    A. KORALEWICZ

    L. KASZA

    GEOGRAFIA

    205

    E. SELWA

    O. LAZOPOULOS

    HISTORIA

    100

    W. TANIA

    J. TATARSKI

    RELIGIA/ETYKA

    104

    J. ORZECHOWSKA

    D. KROPACZ

    K. JOPEK

    P. ŚLEDŹ

    WYCHOWANIE FIZYCZNE,

     

    19

    B. KALWASIŃSKA

    E. PODGÓRSKA

    A. MIESZKAŁA
    Z.MAĆKOWIAK

    EDB, PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

    33

    A. NIEDZIELA

    M. STĘPIEŃ

    M. GORCZYCKA

    PRZEDMIOTY ZAWODOWE

    308

    D. SZKUDLAREK

    B. HĄDZLIK

    PRZEDMIOTY ZAWODOWE

    310

    J. MALEWICZ

    PRZEDMIOTY ZAWODOWE

    207

    T. WINIARSKI
     P. POPIEL
    T. GŁÓWCZYŃSKI

    PRZEDMIOTY ZAWODOWE

    300

    M. WALCZYŃSKI, N. WALCZYŃSKA

    B.BAJEK

    PRZEDMIOTY ZAWODOWE

    302

    R. SICZEK

    A. NOWAK

    M. PALUCH

    PRZEDMIOTY ZAWODOWE

    306

    U. KAZUBEK

    D. DOMAGAŁA

    PRZEDMIOTY ZAWODOWE

    304

    J. GŁADYSZ

    D. GARCZAREK

    M. GABOR

    P.ADAMSKI

     

     

     

  •