• image
  • www.ezn2d.c0.pl
  • dni_otwarte
  • :-)
  • :)
  • :-)
  • image
  • Znasz cytat?
  • :-)
Sukcesy strzelców
czwartek, 21 kwietnia 2016 17:15

Z przyjemnością informujemy o sukcesach naszej drużyny strzeleckiej. Reprezentacją Elektronicznych Zakładów Naukowych opiekuje się prof. Małgorzata Gorczycka.

 

22  marca 2016 roku  reprezentacja  Elektronicznych  Zakładów  Naukowych  przystąpiła  do  zawodów  o  puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego nr I oraz 4 Rundy XI edycji Wrocławskiej Ligi Strzeleckiej. Naszą szkołę reprezentowali: Michał Zaręba,  Miłosz  Krzywulski,  Grzegorz  Szychta,  Patryk  Zadka  i  Krzysztof Ostryżniuk. Drużyna zajęła silne VI miejsce.

24  lutego 2016 roku  reprezentacja  Elektronicznych  Zakładów  Naukowych  przystąpiła  do  zawodów  o  puchar Dyrektora  Zespołu  Szkół Ekonomiczno – Administracyjnych.  Naszą szkołę reprezentowali  Michał  Zaręba, Miłosz Krzywulski, Grzegorz Szychta, Patryk Zadka i Krzysztof Okuniewski. Drużyna zajęła silną VI lokatę.

27  stycznia 2016 roku  reprezentacja  Elektronicznych  Zakładów  Naukowych  przystąpiła  do  zawodów  o  puchar Dyrektora  Liceum  Ogólnokształcącego  nr  VII  oraz  3  Rundy  XI  edycji  Wrocławskiej  ligi  strzeleckiej. Naszą szkołę reprezentowali  Michał Zaręba,  Miłosz  Krzywulski,  Grzegorz  Szychta,  Patryk  Zadka  i Krzysztof Okuniewski. Panowie zajęli silne VI miejsce.

.