BIBLIOTEKA EZN ZAPRASZA
wtorek, 26 kwietnia 2016 00:00

Zaczytani.org    2016

Szanowni Wychowawcy, Uczniowie  i Pracownicy EZN!

Biblioteka szkolna EZN  zaprasza do udziału Wielkiej Zbiórce  Książek dla dzieci i młodzieży - pacjentów szpitali, hospicjów, wychowanków domów dziecka,  która odbędzie się w 5 miastach: Warszawa, Wrocław, Poznań,  Kraków  i Trójmiasto pod Patronatem Prezydentów tych miast, Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dniach 22.04 – 23.05.2016 r.

Zebrane w naszej szkole książki będą przekazane do puntu magazynowego. Następnie przez wolontariuszy  ZACZYTANI.ORG przekazane potrzebującej placówce (szpital, hospicjum, dom dziecka).

Prosimy o aktywny udział w akcji. W bibliotece szkolnej EZN będzie utworzone miejsce zbiórki książek. Egzemplarze nie muszą być nowe, ale w dobrym stanie,  przeznaczone dla dzieci i młodzieży (0-18 lat).

Liczymy na Wasze zaangażowanie!

Biblioteka szkolna EZN

Szczegóły na zaczytani.org