MISTRZOSTWA EZN W SZACHACH
środa, 20 stycznia 2016 07:00

18 stycznia 2016 roku odbył się w naszej szkole kolejny turniej szachowy, w którym uczestniczyło 30 zawodników. W miłej atmosferze, zdrowej rywalizacji miłośnicy królewskiej gry walczyli o tytuł mistrza naszej szkoły. Oto zwycięzcy:

I miejsce zajął: A.STAROŚCIAK klasa 1E

II miejsce: P. NIEWIEJSKI klasa II D

III miejsce: M. IWANICKI klasa 3 F

Zwycięzcy otrzymali z rąk p. Dyrektor Doroty Wilińskiej puchary i pamiątkowe medale i będą reprezentować nasza szkołę 16 lutego na Wrocławskiej Licealiadzie Młodzieży W Szachach 2016. Należy podkreślić, że nie tylko nagrodzeni uczniowie są zwycięzcami, sam udział w turnieju jest dużym wyróżnieniem!

Ubolewać należy, że zabrakło wśród uczestników turnieju uczennic naszej szkoły. Organizatorzy turnieju wraz z p. Dyrektor mają nadzieję, że w następnych edycjach nie zabraknie przedstawicielek płci pięknej.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych turniejach.

organizatorzy: Wojciech Babijczuk, Arkadiusz Wolski