• :-)
  • dni_otwarte
  • image
  • :)
  • Znasz cytat?
  • :-)
  • image
  • :-)
  • www.ezn2d.c0.pl
Uroczysta gala w Zespole Szkół przy ul. Słubickiej we Wrocławiu
niedziela, 23 października 2011 19:31

Miło nam poinformować, że przewodnicząca SU – Monika Lewkot, wraz ze swoim zastępcą Zbigniewem Balisiem, uczestniczyli 5.10.2011 w uroczystej gali wręczenia nagród i dyplomów zwycięzcom Konkursu na najlepszy samorząd uczniowski szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Wrocławia.

Przypominamy, o czym już donosiliśmy, że Samorząd Uczniowski naszej szkoły zajął I miejsce w kategorii „całokształt działalności".
Patronem Konkursu jest Wydział Edukacji Urzędu Miasta. Podczas gali reprezentanci SU EZN licznie zgromadzonym na uroczystości gościom przedstawili działania, za które zostali wyróżnieni tak zaszczytnym miejscem. Wasi reprezentanci podkreślili, iż motto, które określa pracę naszego szkolnego samorządu brzmi : Działamy! Organizujemy! Inspirujemy!

Przyszłemu, nowemu samorządowi życzymy równie doniosłych sukcesów.