„Fryderyki 2011” czas zacząć!
poniedziałek, 03 października 2011 21:09

Redakcja szkolnej gazetki Underground i Samorząd Uczniowski EZN informują, że plebiscyt „Fryderyki 2011” czas zacząć. Przypominamy, że uczniowie przyznają wyróżnienia wybranym przez siebie nauczycielom w sześciu kategoriach. Fryderyk Uśmiechu, Fryderyk Pracowitości, Fryderyk Zaufania, Fryderyk "Przyjazna dusza", Fryderyk Elegancji, Za donośny głos (mowę oratora).

Przewodniczących klas drugich, trzecich i czwartych prosimy o dostarczenie do 30.09.2011 propozycji. Prosimy o uzasadnienie. Na Wasze zgłoszenia czeka Michał Maras z klasy II E - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Liczymy na niezależność Waszych myśli, obiektywizm ocen, sprawiedliwość sądów i odwagę cywilną.

Kapituła Nagrody w składzie: kanclerz – redaktor naczelny szkolnej gazetki Michał Maras II E, wicekanclerz – przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Monika Lewkot IV G, przewodniczący klas maturalnych, zbierze się 30.09.2011 roku w sali 106 o godz.11.25.