Konkurs na plan projektu i projekt językowy: „Gerhart Hauptmann i jego związki z Wrocławiem”
niedziela, 04 czerwca 2017 11:31

Miło nam poinformować, że realizowane przez naszych uczniów projekty z języka niemieckiego o twórczości znakomitego pisarza i intelektualisty, wiecznego podróżnika, filozofa, artysty, bibliofila, a na koniec wywodzącego się z naszej dolnośląskiej ziemi laureata Nagrody Nobla – Gerharta Hauptmanna, zostały najwyżej oceniony przez jury konkursowe.

Na spotkaniu z panią Anną Abramczyk, metodykiem nauczania języka niemieckiego i członkiem jury konkursowego, wszyscy uczniowie oraz nauczyciele biorący udział w projekcie otrzymali dyplomy i nagrody.

Nagrodę specjalną,  za wkład pracy przy projekcie, otrzymali dodatkowo:

Michał Sidorowicz i Maciej Bator z kl. III G, którzy  realizowali projekt pod kierunkiem pani Małgorzaty Stańczyk oraz Katarzyna Kopij z kl. II D, która realizowała projekt pod kierunkiem pani Katarzyny Kuś-Chatys.

Nagrodą specjalną jest wyjazd uczniów do Brukseli.

W projekcie językowym pod kierunkiem pani Małgorzaty Stańczyk, wzięli udział: Martyna Śnieżek i Małgorzata Kielczak, kl. III H (scenariusz do filmu) oraz Michał Sidorowicz i Maciej Bator, kl. III G (montaż filmu), a także wybrani uczniowie klasy II F i I H oraz pan Artur Wojtczak i pan Jacek Zalewski (aktorzy w filmie).

W projekcie językowym pod kierunkiem pani Katarzyny Kuś-Chatys wzięli udział:Katarzyna Kopij, kl. II D i Patrycja Milewska, kl. IV D (plany do projektu) oraz wybrani uczniowie z klasy I D  i I G – realizacja projektu na lekcjach języka niemieckiego, prezentacje, warsztaty, recytacje.

20170602 121254

20170602 113658_HDR

20170602 121254

Wszystkim uczestnikom projektu dziękujemy za udział i gratulujemy